Chemia gospodarcza z Włoch – czy warto

Chemia gospodarcza z Włoch – czy warto?

Kluczem do pięknego, czystego domu bez wątpienia są odpowiednie produkty do sprzątania oraz kilka dobrych nawyków. Gdy poznasz włoską markę Felce Azzurra, nigdy nie będziesz chciała wrócić do chemii, której używałaś dotychczas.

Produkty marki Felce Azzurra od wielu pokoleń zachwycają cały świat. Dlaczego? Ponieważ są nie tylko niedrogie, ale także niezwykle skuteczne. Do ich największych zalet zalicza się również niepowtarzalna linia zapachowa, którą komponuje się z ponad stu różnych składników pochodzących z najdalszych zakątków świata. Marka Felce Azzurra stworzona została przez dom perfumeryjny Paglieri i od bardzo dawna wiedzie prym wśród włoskich marek kosmetyków i chemii gospodarczej. Coraz większą popularnością cieszy się także w Polsce, gdzie jej jedynym dystrybutorem jest Foodtrade sp. z o.o.

Dzięki produktom marki Felce Azzurra szybko i skutecznie posprzątasz cały dom, a świeży, nietuzinkowy zapach zatrzyma się w nim na bardzo długo. Obok środków do sprzątania każdych powierzchni, odświeżaczy powietrza i torebek zapachowych, marka Felce Azzurra oferuje także płyny do prania i płukania tkanin. Dzięki nim Twoje ubrania będą nie tylko pięknie pachnieć, ale także zyskają wyjątkową miękkość i delikatność.

Felce Azzurra – gdzie kupić?

Kosmetyki i włoska chemia Felce Azzurra dostępne są coraz częściej w sklepach stacjonarnych – odpowiada za to profesjonalna dystrybucja chemii gospodarczej realizowana przez Foodtrade sp. z o.o.  Te produkty można znaleźć w 145 sklepach w całej Polsce. Gdzie szukać marki? Te wyjątkowe produkty znajdziesz na półkach dużych marketów – Carrefour, Makro, Piotr i Paweł oraz MerCo. Łatwo rozpoznasz je po niecodziennych opakowaniach i niespotykanych nigdzie indziej mieszankach zapachowych. Jakość produktów to coś, co koniecznie musisz poczuć na własnej skórze!

Sprzątać szybko i efektywnie

Bez wątpienia dobra chemia domowa jest kluczem do skutecznego i szybkiego sprzątania. Liczą się jednak także inne rzeczy. Aby Twój dom zawsze wyglądał pięknie i czysto, musisz przede wszystkim wypracować u siebie zdrowe nawyki. Należy do nich na przykład systematyczne usuwanie bieżących brudów – naczynia od razu chowaj do zmywarki, brudne ubrania wrzucaj do kosza, a niepotrzebne rzeczy odkładaj tam, gdzie jest ich miejsce. W ten sposób nie stworzysz sztucznego bałaganu, który będzie trzeba ogarnąć podczas weekendowych porządków. Co więcej, poświęcając kilka minut każdego dnia na zrobienie czegoś dla domu, zdecydowanie skrócisz czas, który musisz poświęcić na cotygodniowe, sobotnie sprzątanie. Wystarczy w czwartek odkurzyć meble, uprasować i poskładać zalegające pranie lub wyczyścić sanitaria w łazience. Sprzątanie to nie tylko kwestia higieny. Czysty dom ma także bardzo duży wpływ na naszą psychiczną równowagę. Dlatego też warto zmienić podejście do sprzątania. Zamiast myśleć, ze musimy to zrobić, zacznijmy myśleć, że chcemy to zrobić. Nie tylko dla domu, ale przede wszystkim dla swojego dobrego samopoczucia oraz zyskania kilku chwil odpoczynku więcej w weekend. Dzięki swojemu podejściu i produktom marki prosto z włoch jest to naprawdę możliwe.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *